.:: PiatraNeamtMt2 ::.

Acest Server De Metin2 Foloseste Hamachii ID:PiatraNeamtMt2-1, 2, 3, ...-30 Parola:123

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

cerere de GM

In jos 
AutorMesaj
PvP
Vizitator

MesajSubiect: cerere de GM   Mar Mai 04, 2010 6:55 pm

Salut!! Ma numesc Catalin am 15 ani
Joc metin de la 7 ani si stiu bine comenzile
As dori GM
Sa stiti ca stiu 90% din comenzi
Nu fac figuri ca de exemplu :nu iti dau ma cere la altu sau deastea
Am multa rapdare
Pot sa dau la toti care snt noi sa le dau iteme lvl P skill dar am observat ca P iei de la un NPC
Am avut 3 servere de metine shi vreu sa va spun ca erau foarte reusite
Am avut de foarte multe ori GM pe multe srv si pe unuele chiar mai am
Am multa experienta shi stiu cum sa ma folosesc de GM
ATAT AM AVUT DE SPUS cheers cheers cheers
Sper Sa-mi Intelegeti Crererea Si Va Rog Sa Ma Scuzati Pentru Cuvintele Scrise Gresit
Ma gasiti on pe server cel putin 4ore jumatate pe srv si daca as primi GM as juca mai mult pentru ca mi`ar place mai mult sa fiu iar GM
Sus In jos
PvP
Vizitator

MesajSubiect: Server Frumoss Rau   Mar Mai 04, 2010 7:05 pm

Acest servar este foarte frumoss chiar daca pana akm nu am avut GM pe el am facut o cerere si sper sa iau da vreu sa va spun ca aveti P de la un npc Aveti lvl 75 si bani full.Chiar daca nu aveti multi bani puteti vinde partizane si faceti multi bani.Sunt multi playeri pe srv si vvreu sa va spun ca va puteti face si voi o cerere chiar pe si spune ceva despre tine Sper sa intre cati mai multi playeri pe acest srv Inca odata ACEST SERVER ESTE FOARTEEEE FOARTEEE FRUMOS GM iti ofera de toate CaL, P la chemare etc .. Va rog sa incercati acest srv ca este foarte frumos !!!
affraid affraid affraid affraid SIGUR O SA VA PLACAAA ASA SPER affraid affraid affraid affraid
Sus In jos

cerere de GM
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.:: PiatraNeamtMt2 ::. :: .:: -> Cereri GM-
Mergi direct la: